Bácsalmás Város Honlapja

Oldalainkat 109 vendég böngészi
Felhívás illegális hulladéklerakással kapcsolatosan PDF Nyomtatás E-mail
2014. augusztus 27. szerda, 14:08

Felhívom városunk Lakosságának a figyelmet, hogy ha Bácsalmás közigazgatási területén engedély nélkül bármilyen fajtájú hulladékot raknak le (háztartási szilárd hulladék, állati szerves hulladék, építési-, bontási-, kerti hulladék, vállalkozás hulladéka, stb.), az szabálysértésnek minősül és pénzbírsággal sújtható.

Ezúton kérem, amennyiben tudomásuk van róla, hogy ki helyezheti el a hulladékot, jelezze a Bácsalmási Járási Hivatal (Gróf Teleki J. u. 4-8.-) számára. Az illegálisan hulladékot elhelyezők adatait (pl.: név, gépjármű rendszám) kérem, jegyezzék fel, valamint lehetőség szerint készítsenek fényképfelvételt.

Hulladék elhelyezésre továbbra is lehetőség nyílik Bácsalmáson a Hulladékudvarban:

Nyitva tartása:

  • Szerda: 9-12
  • Péntek: 8-12
  • Szombat: 7-11

Kérem a Lakosságot, hogy városunk tisztaságának megőrzése érdekében, valamint a környezetvédelmi, hulladékgazdálkodási célok elérése érdekében segítsék önkormányzatunkat az illegális hulladék-elhelyezés megszüntetésében.

Patocskai Ibolya
jegyző

 
Bácsalmás Város Honlapja
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval